Levopis

To je něgdy fucked na pjest, jag dnešní mládeš pýše. Se na to podiwte, to je samej amerikanismus, W místo V, Q a G místo K, hrubky v i/y, chyby v mě/mně na místech, kde by to nikdy nikdo nečekal, o čárkách nemluvě. Dle mího je to do určitý mýry dost póza, bejt drsnej a nekonvenční, kdyš nepíšu tak, jak by se psát mnělo. Je to přece cool a free a kdo ví, jaký eště, někomu to může příjít třeba nyny. Ale nejspíš je to vinou toho, že nigdo nečte, tak akorád ňákej náwod k použití, smsku či spráwu na ICQ od ignoranta s podobnýma vyjadřovacíma „schopnostma“. Dnešní rodičowstwo jsi wesele wychowáwá a rozmazluje další generacy, generacy tupců, powalečů a polowičních negramotů. A čím hůř, i ta dnešní produktywní wjeková skupina je tím do určitý míry zasažená.

V bedně padla nedáwno otáska, jestly něco jako morálka za chíly newimře jako ňákej žiwočišnej druh nebo co… Tag se taky s dovolenim zeptám: „Nezařve bok po boku s morálkou i gramatyka?“

Pozn. aut.: Fšechny chybi sou pochopytelně psaný cýleně =)

Přečteno 2220krát.

Davaj hodnocení ↴
[Průměr: 5]

2 komentáře k „Levopis“

  1. na co?lidi se za svy chyby styti a tohle je krasne zamaskuje. a navic je to tak strasne snadny. a jeste ti to da pocit tvurce…gramatika nema sanci na preziti.minutu ticha za ni.a placte.at to na fotkach vypada pekne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..