Virtuální osvobození

Konečně jsem osvobodil svou mysl. Ne že bych postoupil na vyšší úroveň vědomí, či dokonce bytí, ale konečně mám svou vlastní doménu. Ve srovnání s tím, jak se mi při správě webu na IC “vedlo” do teď, je to hotová webhostingová nirvána. A dokonce nepřišla ani na moc peněz.

Dělá to se vším všudy asi jenom 35 Kč/měsíc. Víc pomalu stojí i jízdenka na šalinu, leckde na víc člověka přijde jedno pivo (tzv. hořký med, jak mi bylo včera vnuknuto Prozřetelností). Tak co bych si neudělal radost a nespojil příjemné s ještě příjemnějším. Tím spíš, když doména paan.cz byla volná.

Teď, když jsem se stal virtuálně takřka úplně nezávislým (nezávislejší bych byl leda s vlastním serverem, což je zbytečnost), všechno by mělo jet jak po másle. Znovu jsem nahrál všechny obrázky a screenshoty, co tady dlouho chyběly, upravil permalinky, dokonce i štítky jsem vytvořil, ač o jejich funkčnosti trochu pochybuju. Od stabilního webu si slibuju ani ne tak to, že bych díky němu začal zveřejňovat víc věcí, ale hlavně to, že když už se tady pro něco rozhodnu, tak se mi podaří to realizovat pokud možno okamžitě. Nebudu muset půl hodiny čekat jen na to, než se mi načte přihlašovací stránka. Navíc se jedná i krok vstříc potenciálnímu čtenářstvu, jemuž se všechny moje výplody načtou vcukuletu =)

Přečteno 968krát.

Davaj hodnocení ↴
[Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..